Yürüyerek Çalışmak: WeWork’un İşyerinde Sağlığa Yeni Yaklaşımı

Yürüyerek Çalışmak: WeWork’un İşyerinde Sağlığa Yeni Yaklaşımı

Technogym ve Amerikan WeWork arasındaki işbirliği, yeni ve kurumsal bir wellness inisiyatifi olarak karşımıza çıkıyor. Sydney merkezli paylaşımlı işyeri, üyelerini daha aktif hale getirmek ve üretkenliği arttırmak için tüm toplantı odasının ofis koltuklarını Technogym son teknoloji koşu bantları ile değiştirdi.

Modern iş dünyasının giderek artan rekabetçi senaryosunda, önde gelen şirketler rekabetten sadece ürünlerinin kalitesi ve markalarının popülerliği ile değil, aynı zamanda ve özellikle de insan kaynaklarının değeri konusunda rekabet ederler.

Bu nedenle WeWork, WeWork George Street alanını en yaratıcı çalışma alanı ve işbirliği için tasarlanmış dinamik bir çalışma ortamına dönüştürmek için Technogym’in kurumsal wellness programını ve yenilikçi wellness çözümlerini seçti. Üyelerin Technogym’ın son teknoloji koşu bantlarında yürürken veya koşu yaparken toplantılara katılabileceği toplantı odaları tasarladılar.

WeWork: İşyerinde sağlık

Yaratıcılık ve üretkenlik için ön koşul, wellness’ın üç temel dayanağı üzerinde durmaktadır: fiziksel aktivite, sağlıklı beslenme ve pozitif bir zihinsel yaklaşım. Birçok uluslararası şirketin, Kurumsal Wellness planlarını başlatmak için Technogym’ı seçmesinin nedeni budur: fiziksel egzersiz, beslenme planları ve wellness için özel alanlar da dahil olmak üzere işyerinde sağlığı teşvik etmek ve korumak için tüm programları sunmaktadır.