Yeni Normalde yeni Mywellness 5.0 ile Tanışın!

Mywellness uygulaması 5.0:

Canlı Derslere (LIVE) ve İsteğe Bağlı Derslere (On-Demand) Erişin!

 

Technogym Mywellness’i sayesinde operatörler, içeriklerini topluluklarında bulunan üyelere, evde veya seyahatte olduklarında bile sunabiliyorlar.

Fitness, sağlık ve spor için tasarımın yön verdiği akıllı ekipmanlar ve dijital teknolojiler konusunda lider şirket olan Technogym, Mywellness dijital platformu içinde yepyeni bir özellik sunuyor. Yeni Mywellness 5.0 uygulaması profesyonel operatörlerin her zaman ve her yerde eşi benzeri olmayan bir kullanıcı deneyimi sunmasını sağlıyor: Özellikle de kulüpler platforma kendi video içeriklerini yükleyebilecek ve üyelerine ister evlerinde ister başka bir yerde olsun kendi ders ve koçluk hizmetlerini sunabilecekler.

 

Mywellness 5.0 uygulaması ile operatörler artık orijinal içerikler üretebilecek ve müşterilerine kapsamlı video egzersiz seçenekleri sunabilecekler.

  • CANLI DERSLER (LIVE)

Profesyoneller için Mywellness içinde, eğitmenler üyelerine canlı ders yayınları yaparak kendi topluluklarının ilgisini evdeyken de canlı tutabilirler.

  • İSTEĞE BAĞLI DERSLER (ON-DEMAND)

Eğitmenler, uygulamaya istek üzerine üretilen içerikler yükleyebilirler ve kullanıcılar da hangi derslere katılacaklarına, hangi antrenör ve hangi saatin kendi programlarına daha iyi uyacağına karar vererek devasa çeşitlilikteki egzersizler arasından seçim yapabilirler.

  • TECHNOGYM SANAL DERSLERİ (TECHNOGYM VIRTUAL CLASS)

Technogym’in, tesislerin kendi kütüphanelerine entegre etmesi veya sadece istek üzerine ve canlı dersleri başlatması için sunduğu, kullanıma hazır ve yüksek kalitedeki içerikler.

Mywellness 5.0 uygulaması kulüpler için yeni üyeler çekme konusunda yeni bir iş fırsatını sunuyor. Bu yeni özellik, üyelerin sanal derslerle hem kapalı hem de açık mekanlarda egzersiz yapmasına izin vererek sadece teklifi daha iyi hale getirmekle kalmıyor, ayrıca yeni iş olanaklarını da artırıyor. Henüz kulüp üyesi olmayanlar doğrudan uygulama üzerinden sadece sanal olan derslere ulaşabilir ve tek tek dersler için ödeme yapabilir veya uygun bir abonelik edinebilirler.

Bu zor günlerde Mywellness, müşterilerine karantina boyunca evde egzersiz yaptırma ve daha sonra kapsamlı bir yeniden açılma stratejisi konusunda operatörleri desteklemede temel bir rol oynadı. Mywellness’in spor salonu, sınıflar ve yüzme havuzu gibi tesis hizmetlerini rezerve etme konusundaki yeni özellikleri sayesinde, üyeler artık tercih ettikleri antrenman alanlarını evden veya kulübe giderken kolayca rezerve edebilecekler. Bu, üyelerin kusursuz bir müşteri deneyimi yaşamasını sağlarken, aynı zamanda müşterilerde güven de oluşturuyor.

Dersler için de operatörler stüdyo kapasitesini takip ederken üyeler kendi yerlerini ayırtabilirler. Ek olarak, Technogym’in ders ve insan kaynakları takip platformu olan Teambeats sayesinde, antrenörler üyeleri büyük bir ekranda görüntülenen görsel egzersiz verileri ile belli bir mesafeden yönlendirip motive edebilir. Artık Mywellness 5.0 uygulaması sayesinde, kulüp tam kapasite dolu olduğunda bile, üyeler favori eğitmenlerini ve derslerini evden veya başka bir yerden takip etmeye devam edebilirler.