Technogym, Azimut & Ulysse Nardin 2019 Yaz Buluşması’ndaydı

Tasarım, bilimsel araştırma, teknoloji, minimal çizgiler ve profesyonellik. Bunlar Azimut ve Technogym’in ortak özellikleridir. Denizin ve yat gezilerinin heyecanını yaşayın ve yelken yaparken bile tatilin nasıl sağlıklı olabileceğini Technogym ile keşfedin.

Teknoloji ve tasarımın bu kombinasyonu, yat dünyası ve Technogym Wellness ürünleri arasında doğal bir birliktelik oluşturur. 40 yılı aşkın bir süredir denizcilik sektöründe yeni standartlar belirleyen lüks yatlar tasarlamış ve inşa etmiş olan Azimut, yeni nesil yatları, muhteşem İtalyan stilini ve 50. yılını kutlamak için Technogym’i seçti.

Azimut & Ulysse Nardin Yaz Buluşması’nda, Yalıkavak Marina’da sergilenen, Antonio Citterio tasarımı Technogym Personal Line ürünleri, yatın kıvrımlı çizgileri gibi, tasarımının akıcılığı ile duyuları yakalar ve kullanıcıların doğal bir şekilde hareket etmelerini sağlar.  Kullanıcılar kendilerini rahat ve huzurlu bir ortamda rahat hissederler.

30 yılı aşkın bir süredir düzenli fiziksel aktivite, dengeli beslenme ve pozitif zihinsel tutuma dayalı bir yaşam tarzı aşılamayı hedefleyen Technogym, fitness ve wellness konusunda 100’ün üzerinde ülkede faaliyet gösteren dünyanın lider markası konumundadır.