YERLEŞİM YERLERİ

WELLNESS: KONUT ORTAMLARI İÇİN BİR İHTİYAÇ
Sağlıklı bir yaşam tarzının önemi konusunda farkındalık ve eğitim artmaya devam ettikçe, ev içi spor tesisleri ev alıcılarının en çok rağbet ettiği hizmetlerden biri haline geliyor.
Wellness çözümleri sağlamada otuz yıldan fazla bir deneyime sahip olan Technogym, zihinsel ve fiziksel refahı artıran özel bir yaşam tarzı sunarak, mülkünüze hem değer hem de önemli bir fark yaratma noktası eklemenize yardımcı olabilir.

ÇÖZÜMLERİMİZİN FAYDALARI

sector-hotel-resort-image-07

Müşteri Çekme

Yaşayanların Wellness programlarına devam edebilecekleri en gelişmiş ekipmanlarla en son teknolojiye sahip ikonik bir tesis sunun.

sector-hotel-resort-image-08

KAR GETİRECEK BİR YATIRIM

Potansiyel yaşayanlara benzersiz ve özel bir yaşam tarzı sunarak, her metrekareye hem değer hem de önemli bir fark ekleyebilirsiniz.

sector-hotel-resort-image-09

YENİ BİR BULUŞMA NOKTASI

Tesisinizi sakinlerin buluşabileceği ve sosyalleşebileceği şık ve güvenli bir wellness alanına dönüştürün.

sector-hotel-resort-image-09

ÖZEL VE RAHAT ALANLAR

Bir spor salonu için yeriniz olmadığını düşünüyorsanız, lobi veya ortak alanlar gibi diğer alanları wellness alanlarına dönüştürmeyi düşünebilirsiniz.
En güvenilir, kullanımı kolay ve etkili Wellness alanını sunduğunuzdan emin olun.

WELLNESS İŞLETMELERİ

WELLNESS ALANLARI

EVDE WELLNESS ÇÖZÜMLERİ

2.5 M2’lik Wellness Alanları

MYRUN TECHNOGYM bir koşu bandından daha fazlasıdır. Bir koşu bandını ve tabletinize senkronize olan yerel bir uygulamayı kusursuz bir şekilde birleştiren ilk koşu çözümü olup, size kişiselleştirilmiş antrenman programları ve anında koşu geri bildirimi ile en iyi koşu deneyimini sunmak için tasarlanmıştır.

2.5 – 5 M2’lik Wellness Alanları

Personal serisi, Technogym’in otuz yıllık tecrübesi ve Antonio Citterio’nun tasarım konseptlerinin birleşimini mükemmel bir şekilde yorumlayarak wellness için gerçek bir sanat eseri haline gelmiştir.
Dikkatlice bir araya getirilmiş ahşap, cam, alüminyum ve mikro cilalı çeliğe sahip zarif renkler ve çizgiler, Kinesis Personal’i, wellness’a odaklanmış her ortama sığacak şekilde, “İtalyan”” tasarımının gerçek simgesi haline getirir.

10 M2’lik Wellness Alanları

Personal Serisi, kullanıcılarının Run Personal ve Cross Personal ile profesyonel bir kardiyovasküler egzersiz yapabildiği özel bir oda oluşturmak için ideal bir çözümdür.
Anonio Citterio tarafından tasarlanan cross-trainer, benzersiz ve seçkin tasarıma odaklanmış profesyonel bir wellness alanının ihtiyaçlarını karşılayan ileri teknoloji bir üründür.

PENTHOUSE

Personal Line’ın sayısız antrenman ve eğlence seçeneği ile evinizin mahremiyetinde lüks bir ortam yaratın.
Kardiyo ve fonksiyonel ekipman yelpazesine (Run, Recline, Cross ve Kinesis) en son vücut geliştirme, profesyonel performans ve benzersiz bir tarz sunan, böylece ürün serisini tamamlayan yeni tasarım çözümü Power Personal eklenmiştir.

Embassy Gardens