PERFORMANS

ŞAMPİYONLAR TECHNOGYM İLE ÇALIŞIR

Ekipmana uygulanmış, biyomekanik ve atletik tabanlı metodolojilerdeki en yeni bulgular. Uzun ömürlü bir yatırım için üstün yapı kalitesi ve hizmeti. Günden güne sonuçları izlemek için bağlanabilir bir bir deneyim. Önde gelen birçok takım ve sporcunun performanslarını geliştirmek, yaralanmaları önlemek ve rehabilitasyonun zorluklarıyla yüzleşmek için bizi seçmelerine şaşmamalı.

Uzmanlığımız ve güvenilirliğimiz, Sydney 2000’den PyeongChang 2018’e, Olimpiyat ve Paralimpik Oyunlara Resmi Fitness Ekipmanları Tedarikçisi olarak, ardından Panamerican Games, Youth Olympic Games ve Commonwealth Games gibi diğer tanınmış global spor etkinlikleriyle ortaklıklar kurarak yedi başarı unvanı kazanmamızı sağladı. Neden tüm dünyadaki sporcuların ve spor birliklerinin bize güvendiğini öğrenmek için okumaya devam edin.

sector-company-image-01

DEĞERLENDİRME

Ekipman, dijital teknoloji ve vücut analiz ekipmanları arasındaki entegrasyon sayesinde, Technogym eksiksiz bir fiziksel ve sağlık değerlendirmesi yapacak araçlar sağlar.

sector-company-image-02

REÇETE HAZIRLAYIN

Cloud tabanlı açık platform mywellness®, antrenörlerin, özelleştirilmiş kişisel antrenman deneyimleri ve ilgi çekici dersler oluşturmaktan, kullanıcıların hem iç hem de dış mekan antrenmanlarını kolayca yönetmesini sağlamaya kadar programlamanın her yönünü kontrol edebilmesini sağlar.

sector-company-image-03

BAĞLANIN & TAKİP EDİN

Kullanıcılar akıllı telefonlarını veya bir Technogym cihazını kullanarak kolayca oturum açabilir. Antrenman verileri ve kişisel içerikleri, bir antrenman seansından diğerine otomatik olarak senkronize edilir ve sonuçlar kişisel mywellness hesaplarında saklanır.

sector-company-image-04

VÜCUT ÖLÇÜMÜ

Biyometrik veriler kişisel hesaba kaydedilir ve zaman içindeki ilerlemeyi değerlendirmek için izlenir.

SKILL LINE

Sporcular, antrenörler ve akademik araştırma enstitüleri ile birlikte tasarlanan SKILL serisi, SKILLATHLETIC TRAINING yöntemini kullanarak spor performansını artırıyor.

sector-company-image-05

REFERANSLAR

BİLİMSEL ARAŞTIRMA ORTAKLARI

logo_loughboro
logo_manchester
logo_arizona_state
logo_unipadova

Technogym & Inter FC

Inter, Technogym’in profesyonelliğine ve tecrübesine güvenerek, oyuncularına atletik ve rehabilitasyon eğitimi için teknik ve yenilikçi çözümleri garanti ediyor.

Technogym & Milan

Technogym’in Olimpiyatlara resmi fitness ekipmanı tedarikçisi olarak yirmi yıl süren deneyimlerinden, SKILLMILL ™, günlük sporcuların Güç, Hız, Dayanıklılık ve Çevikliklerini geliştirmelerine ve profesyonel spor antrenmanlarının güvenli, ilgi çekici ve etkili bir şekilde yararlanmalarına olanak sağlayan ilk üründür. yol. Tüm vücudun enerji sistemlerini, oyuncuları için eğitmek için çok çeşitli egzersiz rutinleri sunan eşsiz bir çözüm.

Technogym & Chelsea FC

Technogym, Chelsea FC için Resmi Ekipman Ortağı seçildi (Nisan 2015). Birinci Takım Spor Antrenörü Carlos Lalin, neden ortak olarak seçtikleri Technogym’in ve dünyanın en iyi oyuncularının bazılarının performansı en üst düzeye çıkarmak için nasıl kullandığını tartışıyor.

Tesis, Technogym Artis Kardiyo ve Mukavemet, Omnia 3 fonksiyonel kasaları ve geniş bir Saflık Gücü yelpazesini içermektedir.

Technogym & Olimpia Basket

İtalyan basketball liginin güçlü ekiplerinden Olimpia Basket’in anlık hikayelerden oluşan videosu.