OTELLER

İşiniz için özel geliştirilmiş eşsiz çözümler sayesinde konuklarınızın konaklama süresini keyifli bir wellness deneyimine dönüştürün.

sector-hotel-resort-image-01

REZERVASYON

Kişiye özel bir wellness programı ile yeni müşteriler çekerek çevrimiçi rezervasyonlarınızı artırın: Technogym Profile App, konuklarınızı daha iyi tanımanız ve onlara özel çözümler sunmanız için size yardımcı olur.

sector-hotel-resort-image-02

ODALAR

Odalar ve süitler için özel çözümlerle konuklarınızı mutlu etmek ve rezervasyon oranlarınızı artırmak için oda içinde kusursuz bir wellness deneyimi yaratın.

sector-hotel-resort-image-03

RESTORAN

Sağlığına düşkün konuklarınıza beslenme uzmanlarımız tarafından geliştirilmiş ve antrenman programlarına uyum sağlayacak menüler sunun.

sector-hotel-resort-image-04

TOPLANTI ODASI

Otururken esnekliği, dengeyi ve duruşu iyileştiren Active Sitting Ball ile dinamik bir iş ortamı yaratın.

sector-hotel-resort-image-05

SPOR SALONU

İkonik ekipmanlar ile, en modern teknoloji ve kişiselleştirilmiş bir program sunarak antrenman deneyimini daha da iyi hale getirin.

sector-hotel-resort-image-06

SPA

Antrenmanları sağlık ve güzellik uygulamalarıyla birleştirerek Spa Ritüelleri’nin faydalarını artırın

Konuklarınız için özel bir deneyim yaratın ve daha çok ilgi çekerek misafirlerinizi elinizde tutun ve ek gelirlerinizi artırın

sector-hotel-resort-image-07
sector-hotel-resort-image-08
sector-hotel-resort-image-09

SUNDUĞUMUZ KONAKLAMA ÇÖZÜMLERİ

Prestige ve Premium Çözümler iş modelinize ve müşterilerinizin beklentilerine göre özelleştirilebilmeleri için oluşturuldular. Bir spor salonundan bir Wellness Suitine, bir lobi alanından WELLNESS À LA CARTE servisine kadar, konuklarınız oteldeki tüm konaklamaları süresinde wellness deneyimini sonuna kadar yaşayabilirler.

PRESTIGE ÇÖZÜMÜ

Lüks ve kaliteli tesisler en son teknoloji, kusursuz tasarım ve satış hizmeti sonrası rahatlık konusunda en iyisini hak ederler. Tüm otel gereksinimleriniz için tasarlanmış olan Prestige Wellness Çözüm’ünü keşfedin. Prestige Wellness Çözüm’ü hem şehir içi hem de tatil yeri ortamlarına uygun olup, içinde Artis ve Skill serilerini bulundurur.

Premium

Her yerde akıllı bir wellness deneyimi yaratmak için en iyi profesyonel ekipmanı, en üst düzeyde dijital yolculuğu ve özel hizmet sözleşmesinden oluşan mükemmel çözümdür.

Technogym & Old Course Hotel

Golf tutkunları için bir mekân olan Old Course Hotel, St Andrews ve West Sands Plajı’ndaki dünyanın en ünlü golf sahasına ev sahipliği yapmaktadır. Güzel İskoç sahil şeridine sadece birkaç metre uzaklıkta ve ünlü Eski Kursun 17. Yedinci Yol Deliğini çevreleyen otel, deniz ve deniz yosunu bazlı imza tedavileri ile terapötik hidroterapi deneyimleri sunan Kohler Water Spa için ikonik bir ortam sunmaktadır. Spa, 2018 yılında, kapsamlı bir tadilattan sonra yeniden açılmıştır: yeni oluşturulan geniş alan, sağlık ve fitness merkezinin bir parçası olarak 20m’lik bir tur havuzunun yanı sıra, kardiyo ve direnç istasyonları içeren Technogym donanımlı spor salonu, fonksiyonel bir spor alanı ve Bir grup egzersiz stüdyosu. Bu ilave alan üyelik ve eğlence amaçlı konuklara hitap etmektedir.

Technogym & North Lakes Hotel & SPA

Daniel Thwaites’in Evi, sıcak ve samimi bir atmosfer sunan, İngiltere’ye yayılmış eşsiz bir otel ve spa merkezidir. North Lakes Hotel & Spa, Lake District Hotel’de lüks spa tesisleri, restoran ve etkinlik alanları sunan 4 yıldızlı bir oteldir.
Yeni spor salonu, ilk tamamen kardiyo, güç ve fonksiyonel ekipman koleksiyonu olan Artis ve insan hareketi etrafında tasarlanmış Kinesis İstasyonları içeren akıllı ekipmanlarla modern bir iç tasarım içerisinde yer almaktadır. Spor salonu ayrıca yakın zamanda üyeler için bir sağlıklı yaşam değerlendirmesi ve fitness ekibinin ilgisini çekecek bir araç sunmak amacıyla sağlık yaşam tarzı izleme için dijital izleme platformu olan mywellness bulutunu benimsemiştir