FITNESS İŞLETMELERİ

Hem kişiselleştirilmiş hem de heyecan verici interaktif bir egzersiz için

kardiyo, güç egzersizleri ve fonksiyonel antrenmanlar mywellness platformuna entegre edilmiştir.

sector-fitness-image-01

TANITIM

Özel pazarlama aktiviteleriyle Mywellness, kulübünüzün tanıtımına büyük bir katkıda bulunur.

sector-fitness-image-02

DEĞERLENDİRME

Müşterileriniz ihtiyaçlarını ve isteklerini kolayca keşfedebilir ve biyometrik verilerini takip edebilir.

sector-fitness-image-03

PROGRAM DÜZENLEME

Herkes için belirli kişisel amaçlara odaklanan kişiye özel bir antrenman programı mevcuttur.

sector-fitness-image-04

ANTRENMAN

Kulüp üyeleriniz gerçekten eşsiz ve kişiselleştirilmiş bir spor salonu deneyiminin keyfini çıkarabilirler. Bu deneyime antrenman takibi, fonksiyonel antrenmanlar, grup antrenmanları ve kişiselleştirilmiş eğlence programları dahildir.

sector-fitness-image-05

İLGİ ÇEKİCİ

Sonsuz antrenman ve eğlence seçenekleri müşterilerinizin amaçlarına ulaşması için, sürekli bir yarış ve motivasyon sağlayarak kulübünüze bağlılığı teşvik eder.

sector-fitness-image-06

“WELLNESS ON THE GO“

Müşterileriniz kendi cihazlarını kullanarak Mywellness programı üzerinden istedikleri zaman ve istedikleri yerde kişisel içerik ve antrenman programlarına ulaşabilirler.

YATIRIMINIZDAN ELDE EDECEĞİNİZ KAZANCI ARTIRMANIN PÜF NOKTALARI

İşinizi geliştirmenin en akıllıca yolu ilgi çekici bir deneyimdir. Bunu yapmanın püf noktalarını keşfedin.

sector-all-image-01

YENİ ÜYELER ÇEKMEK

Eşsiz bir kullanıcı deneyimi ve pek çok pazarlama araçları, antrenman konseptleri, girişimler ve ihtiyaçlara yönelik programlar aracılığıyla kulübünüze yeni üyeler çekin.

sector-all-image-02

ÜYELERİNİZİ ELİNİZDE TUTMAK

Gelişmiş “Müşteri İlişkileri Yönetimi” (CRM) araçlarımız ve eşsiz ekipman özelliklerimizle üyelerinizin sadakatini artırın ve mükemmel bir müşteri memnuniyeti elde edin.

sector-all-image-03

EK GELİRLER

Mywellness platformu sayesinde özel kişisel antrenmanlar ve grup antrenman çözümleri ve tamamen kişiselleştirilmiş farklılaştırılmış bir kullanıcı deneyimi ile yeni gelir fırsatları yaratın.

sector-all-image-04

DEĞERLİ EKİPMANLARA SAHİP OLUN

Sektördeki en kalıcı değere sahip ekipmanlara yatırım yapın.

EN ÜST FİTNESS TEKNOLOJİSİ

Fitness First, ilk Titanyum Kulübü’nü Sydney’in Barangaroo bölgesinde, birinci sınıf teknolojiYE ve fitness yeniliklerine erişim sağlayan, doğal ışıkla dolu 1.200 metrekarelik bir alana kurulu Fitness First Barangaroo, ARTIS DIAMOND BLACK son teknoloji ürünü ekipmanı destekleyen, tamamen bağlantılı bir mywellness tesisidir.

Virgin Active

Virgin Active Bourke Street, Melbourne’ün merkezinde bulunan birinci sınıf bir sağlık kulübüdür. 4.000 m2’lik tesis, en yeni UNITY 3.0 teknolojisini ve SKILLMILL yüksek performans eğitimini artıran en gelişmiş Diamond Black ARTIS ekipmanına yükseltildi. Virgin Active üyeleri, mywellness platformu sayesinde en ilgi çekici son kullanıcı deneyiminden de yararlanabilir.
ARTIS, Estetik, Biyomekanik ve Dijital bağlantı açısından en iyisini sunar: Virgin Active Bourke Street, üyelerine piyasadaki en iyi hizmeti ve kullanıcı deneyimini sunmak için Technogym’de özel bir kulübün nasıl yeniden yatırım yaptığının mükemmel bir örneğidir.