CRUISE & YATLAR

Konuklarınızı bir wellness yolculuğuna çıkarın.

sector-hotel-resort-image-01

ONLINE REZERVASYON

Technogym’in Aspiration Finder aracılığı ile çevrimiçi (online) rezervasyon sırasında konuklarınızın profilini çıkartarak kişiye özel bir deneyim tasarlayın.

sector-hotel-resort-image-02

SPOR SALONU

İkonik ekipmanlar, en modern teknoloji ve kişiselleştirilmiş programlar sunarak antrenman deneyimini daha da iyi hale getirin.

sector-hotel-resort-image-03

RAHATLAMA ALANLARI ve SPA

Konuklarınızın rahatlarken ve FLEXability aletlerini kullanarak kaslarını esnetirken sosyalleşebilecekleri wellness alanları oluşturun.

Eşsiz bir wellness deneyimi için, egzersizleri sağlık ve güzellik uygulamalarıyla birleştirerek Spa Ritüellerinizin faydalarını artırın.

sector-hotel-resort-image-04

GÜVERTE

Dış mekan antrenman olanaklarınızı güverte üstünde bulunan fonksiyonel çözümlerle bir adım öteye taşıyarak konuklarınıza sosyal bir ortam yaratın.

sector-hotel-resort-image-05

RESTORAN

Sağlığına düşkün konuklarınıza beslenme uzmanlarımız tarafından geliştirilmiş ve antrenman programlarına uyum sağlayacak Restoran Menüleri sunun.

sector-hotel-resort-image-06

ODALAR

Daha özel bir wellness deneyimi isteyen konuklarınız için Wellness Suitleri, Wellness Odaları veya Wellness à la Carte seçeneklerini sunun.

Konuklarınız için özel bir deneyim yaratın ve daha çok ilgi çekerek misafirlerinizi elinizde tutun ve ek gelirlerinizi artırın

Wellness Her Yerde: Fitness Seven Konuklarınız İçin Cazip Seçenekler

Konuklarınız için özel bir deneyim yaratın ve daha çok ilgi çekerek misafirlerinizi elinizde tutun ve ek gelirlerinizi artırın.

sector-hotel-resort-image-07

MÜŞTERİLERİ ÇEKMEK

Tatil için wellness odaklı bir gemi gezintisi arayan misafirler için kaliteli ve farklı bir hizmet sunun.

sector-hotel-resort-image-08

KONUKLARINIZI ELDE TUTMAK

Konuklarınıza akılda kalıcı deneyimler ve sosyalleşme imkanları sunun.

sector-hotel-resort-image-09

EK GELİRLER

Daha fazla Wellness hizmetleri içeren bir yolculuk yaratarak gelirlerinizi artırın.

REFERANSLAR

SUNDUĞUMUZ CRUISE ÇÖZÜMLERİ

cruise1

CRUISE GEMİSİNDE SPOR SALONU

Günümüzde her cruise gemisinde bir fitness salonu artık alışılmış bir durumsa, bugün siz daha fazlasını sunabilirsiniz. Artis kardiyo ve güç ekipmanlarının bağlantılı, teknolojik deneyimi ve eşsiz tasarımı sayesinde konuklarınızı şaşırtın. Excite serisi ile hareket etme motivasyonlarını harekete geçirin veya profesyonel bir antrenman için Skill Line ekipmanlarını kullanarak içlerindeki sporcuyu serbest bırakmalarını sağlayın. Üstün wellness hizmetiniz sayesinde konuklarınız tarafından önerilmeye ve daha fazla tercih edilmeye başlayacaksınız.

cruise2

KİŞİSEL ANTRENMAN STÜDYOSU

Tüm konuklar aynı değildir ve ihtiyaçları da farklıdır. Bazıları biraz daha fazla motivasyona ihtiyaç duyabilir. Bazılarının biraz daha fazla yönlendirmeye ihtiyacı olabilir. Bazılarıysa rutinlerden sıkılabilir. Kişiye özel antrenman seansları ile onların beklentilerinden fazlasını sunun. Değerlendirme, programlama, reçete: Mywellness bağlantılı çözümler bunu sadece mümkün kılmaz, aynı zamanda inanılmaz derecede kolaylaştırır da…

cruise3

DERSLER

Ses, aydınlatma ve doğru yoğunluk: heyecan verici bir Group Cycle antrenmanı, kullanıcıların unutamayacakları bir deneyim yaşatır. Tüm vücudu çalıştıracak bir antrenman mı istiyorlar? Skillrow sınıfında gerçek bir ekip olarak birlikte kürek çekmelerine imkan verin. Sınıf veya atletik antrenman ne olursa olsun, antrenmanın her zaman etkili olmasını sağlamak için Teambeats uygulaması ile kalp atım hızınıza göre yol alın.Teambeat, grup antrenmanlarında antrenörlerin zaman ve ses üzerinde tam kontrol sahibi olmasını sağlar.

gym-wellness-cruise

WELLNESS ODALARI

Bazı konuklar kendi odalarının mahremiyetinde antrenman yapmayı tercih edebilir: ihtiyaçlarını tahmin etmek için odalarını şık Wellness Suites’e dönüştürün. Ek gelirinizi artırmak için Wellness A’La Carte hizmetini menülerde sunun; kardiyo ekipmanları ve eğitim araçlarını ayırtmak menüden öğle yemeği sipariş etmek kadar kolaydır.