Antonio Citterio Tasarımı Personal Line’ı Keşfedin!

Antonio Citterio Tasarımı PERSONAL LINE’ı Keşfedin!

Home Wellness, sağlığınıza ve iyiliğinize adanmış özel bir alandır.

Ürünlerin tasarımı, detaylara gösterilen özen ve zarafeti çevrenizin güzelleşmesine katkıda bulunur.

En iyi antrenman ve spor deneyimini bizim için en değerli olan alanla birleştirir: evimiz.

Şimdi Yapıkredi'ye özel fırsatlar ile!

Crystal & Adios Premium ve World Platinium kartlarına özel, 1 Aralık 2020- 31 Ocak 2021 tarihleri arasında Personal Line ürünlerinde özel fiyat ve 12 taksit ayrıcalığına sahipsiniz.

RUN PERSONAL

 

Run Personal, profesyonel bir antrenman deneyimi yaşamak isteyen ancak aynı zamanda eğlenceli olan insanlar için son teknoloji bir koşu bandıdır. En son teknolojiye, benzersiz tasarıma ve son derece yenilikçi malzemelere sahiptir.

CROSS PERSONAL

 

Cross Personal, kişiselleştirilmiş eğlence için Unity konsollu cross trainer’dır. Antonio Citterio’nun göz alıcı tasarımı ve surround ses sistemi ile en son teknoloji ile Cross Personal, antrenmanı çok duyusal bir deneyime dönüştürür.

RECLINE PERSONAL

Recline Personal, yatay bir bisikletten daha fazlasıdır. Profesyonel spor ekipmanlarından mükemmel biyomekaniği ve Unity konsoluyla kişiselleştirilmiş eğlenceyi birleştiren gerçek bir şaheser, tümü Antonio Citterio’nun özel tasarımıyla tamamlanmıştır.

BIKE PERSONAL

Tarz ve yeniliğin simgesi. Antrenmanlarınıza bağlı kalmanızı sağlayacak ve hedeflerinize ulaşmanız için sizi yönlendirecek isteğe bağlı sanal bir antrenör. Antonio Citterio tarafından tasarlanan ikonik Technogym Personal serisinin en yeni üyesi. Dahili el sensörlerine sahip yumuşak dokunuşlu gidon. Olağanüstü sürüş konforu. İç mekanda antrenman hiç bu kadar mükemmel olmamıştı.

KINESIS PERSONAL

Kinesis Personal, ev ve sağlıklı yaşam alanları için tasarlanmış spor salonu mobilyalarının nihai parçasıdır. Gücü, koordinasyonu, esnekliği, duruş kontrolünü ve nefes kontrolünü yeniden keşfetmenize ve geliştirmenize olanak tanır.

RACK PERSONAL

Rack Personal, opsiyonel Fonksiyonel Eğitim Kiti sayesinde 300’den fazla mümkün olan en geniş egzersiz yelpazesini sunan kapsamlı bir çözümdür.

Şimdi Yapıkredi'ye özel fırsatlar ile!

Crystal & Adios Premium ve World Platinium kartlarına özel, 1 Aralık 2020- 31 Ocak 2021 tarihleri arasında Personal Line ürünlerinde özel fiyat ve 12 taksit ayrıcalığına sahipsiniz.