MYWELLNESS ile harekete geç!

Mywellness spor, fitness ve sağlık amaçlarınızı hızlı, kolay ve eğlenceli bir şekilde elde etmenize yardımcı olan bir bağlanabilir bir wellness deneyimi sunar.
my-wellness-image-02

HAREKET ETMEYİ MOTİVASYONUNUZ HALİNE GETİRİN

Mywellness ile spor salonunda veya dışarıda yaptığınız bütün aktiviteleri takip edebilir ve gidilen mesafeleri ya da yakılan kalorileri ölçebilirsiniz. Yaptığınız her fiziksel aktivite ‘MOVE’ toplamanıza yardımcı olur. MOVE, kimin daha aktif olduğunu görmek için arkadaşlarınızla karşılaştırma yapabileceğiniz bir ölçü birimidir.

MOVERGY ENDEKSİNİZİ KEŞFEDİN

Mywellness uygulaması her gün MOVE’larınızı takip eder ve MOVERGY ENDEKSİ sayesinde genel hareket durumunuzu kolay ve anlaşılır bir şekilde görebilirsiniz.
my-wellness-image-04

EN İYİ ANTRENMAN ARKADAŞI

Mywellness uygulaması en sadık antrenman arkadaşınız olur ve amacınıza ulaşana kadar sizi adım adım yönlendirir. Bunu da kişiselleştirilmiş antrenman programları ve antrenmanları nasıl tamamlayacağınızı gösteren videolar ile yapar.

store-google
store-apple
Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

İndir [3.81 MB]

my-wellness-image-05

HER ŞEY TEK BİR UYGULAMADA

En sevdiğiniz uygulamaları Mywellness uygulamasına bağlayın, spor ve yaşamla ilgili tüm tercihlerinizi tek bir uygulamada toplayın. Ne kadar aktif olduğunuzu keşfedin, fitness durumunuzu kontrol edin, performanslarınızı karşılaştırın ve tüm kayıtlarınızı tek bir ekranda takip edin.

my-wellness-image-06
my-wellness-image-08

DENEYİMİNİZİ GELİŞTİRİN

Mywellness teknolojisine sahip işletmelerde, uzman bir kişisel spor hocası profesyonel uygulamaları ve ölçüm tekniklerini kullanarak size özel bir programla ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve her zaman yanınızda olacak.

DAHA DETAYLI TAVSİYELER İÇİN SİZE ULAŞALIM