Ironman Technogym’i Resmi Global Fitness Ekipman Tedarikçisi olarak duyurdu

Bu ortaklık ayrıca Technogym’in IRONMAN Dünya Şampiyonası’na, IRONMAN 70.3 Dünya Şampiyonası’na ve IRONMAN Sanal Yarış Serisi organizasyonlarına katılmasını da içerecek.

IRONMAN, Technogym’i Resmi Global Fitness Ekipman Ortağı olarak duyurdu.

Bu ortaklık yeni duyurulan IRONMAN® Sanal Yarış™ (VR™) Serisi ile tanıtılacak. Bu seri, sporcuların aktiviteye dayalı puanlar kazanırken ve topluluk ile iletişime geçerken antrenman yapmalarına ve dünyanın herhangi bir yerinden rekabet edebilmelerine izin veren yenilikçi web tabanlı bir platform olan IRONMAN Virtual Club aracılığıyla sunulacak.

Ortaklık ayrıca Technogym’in, sırasıyla Ekim ve Kasım’da Kailua-Kona, Hawaii’deki 2020 IRONMAN Dünya Şampiyonası ve Taupō, Yeni Zelanda’daki 2020 IRONMAN 70.3 Dünya Şampiyonası’na katılmasını da içerecek.

The IRONMAN Group’un başkanı ve CEO’su olan Andrew Messick; “Technogym, sporcularımız için olağanüstü, kapalı alanda antrenman çözümleri sunan, teknoloji harikası akıllı fitness ekipmanlarından oluşan geniş bir seri geliştirdi. Eşi benzeri görülmemiş bu günlerde sporcularımıza rekabetçi bir seri sunarken Technogym’e IRONMAN Sanal Yarış Serisi’nin bir parçası olarak hoş geldin demekten gurur duyuyoruz,” diyor.

Technogym Kurucusu ve CEO’su Nerio Alessandri; “Yıllar içinde dünyanın en iyi spor karşılaşmalarında en iyi sporcularla çalıştık. Bugün, spor dünyasındaki en canlı ve tutkulu topluluklardan biri olan IRONMAN’le ortaklığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz,” diyor. Alessandri “Technogym, IRONMAN sporcularına her an her yerde kişiselleştirilmiş bir antrenman programının tadını çıkarabilmeleri için en iyi ve en hassas ekipmanlardan oluşturulmuş eksiksiz bir antrenman çözümü sunacak: evde, spor salonunda veya yarış zamanları otellerde” diye ekliyor.

1983’te Cesena, İtalya’da kurulan Technogym, dünya standartlarındaki bir teknolojiyi dünyaca ünlü mimar ve endüstri tasarımcısı Antonio Citterio gibi yenilikçi tasarımcılarla birleştirerek kardiyo, güç ve fonksiyonel ekipman konusunda dünya lideri haline geldi. Şirket son yedi Olimpiyat Oyunu’nun Resmi Tedarikçisi oldu ve Tokyo’da gerçekleşecek olan sıradaki Olimpiyat Oyunları için de görevlendirildi. Küresel olarak elli milyondan fazla insan her gün Technogym ekipmanlarıyla antrenman yapıyor.

Bu yeni ortaklık aracılığıyla, IRONMAN sporcuları Technogym’in koşu bantları, akıllı antrenörleri, egzersiz bisikletleri, grup bisikletleri, kürekleri ve üst vücut ekipmanlarına eşsiz bir erişime sahip olacaklar.

The IRONMAN Group’ta Pazarlama Direktörü olan Jennifer Mocerino “Technogym’e IRONMAN ortaklarının büyüyen ailesine hoş geldin demekten mutluluk duyuyoruz,” diyor. “Technogym, dünya çapında yenilikçi tasarımı, kendini spora adaması ve sporcuların hedeflerini elde etmelerine yardımcı olma konusundaki kararlılığıyla tanınıyor. IRONMAN’de hepimiz, Technogym’i sporcularımıza çeşitli etkinliklerimiz ve heyecan verici yeni IRONMAN Sanal Yarış Serisi aracılığıyla tanıtmak için sabırsızlanıyoruz.”