DAHA DETAYLI TAVSİYELER İÇİN SİZE ULAŞALIM

Technogym’de 35 yıldan uzun bir süredir insanların daha sağlıklı ve mutlu yaşamlarına yardımcı oluyor.

Kendimizden başlayarak fiziksel aktivite yapmak, doğru beslenmek ve pozitif düşünmek;
Bunları alışkanlık haline getirmek için ne kadar fazla insana ilham verirsek, önce etrafımızda
sonra da ülkemizdeki yaşam kalitesi o kadar iyi olur.

Bu yaşam tarzını yaymak için hep birlikte ‘Wellness’ diyelim.

BİZ KİMİZ?

AVV A.Ş., Wellness sektörünü geliştirmek, geniş ekipman seçenekleri ile, hem kurumsal, hem bireysel müşterilerine özel çözümler, yazılımlar ve programlar sunarak, Wellness hayat tarzını benimsetmek üzere kurulmuş bir şirkettir.

Technogym The Wellness Company’nin Türkiye Distribütörü AVV A.Ş için de yaşamın her noktasında “wellness” kavramı şirketin mottosunu oluşturuyor. 2006 yılından bu yana Technogym The Wellness Company’nin Türkiye, Türkmenistan ve KKTC distribütörlüğünü yapan AVV A.Ş., Technogym The Wellness Company distribütörleri arasında son 5 yıldır dünyada ilk 5’te yer alırken, 2016 yılında da ilk 3’e girmiştir. AVV A.Ş. 2008 yılında Türk Olimpiyat Takımı’nın ve Türkiye Voleybol Federasyonu resmi ekipman tedarikçisi olmuştur.

AVV A.Ş., müşterilerine satış öncesi ve sonrası tüm noktalarda tam hizmet veriyor. Özellikle farklı tasarımlarıyla her mekana uyum sağlayabilen Technogym The Wellness Company ürünleri, her geçen gün geliştirdiği teknoloji ve inovasyon anlayışıyla Wellness kavramını geleceğe taşıyor.

about-us-image-02

Technogym The Wellness Company

30 yıldan uzun süredir düzenli fiziksel aktivite, dengeli beslenme ve pozitif bir ruh haline dayanan Wellness konseptini teşvik etmektedir. Wellness, kökleri Türkçeye ‘sağlıklı zihin sağlıklı vücutta bulunur’ şeklinde tercüme edilen eski Roma deyişi ‘mens sana in corpore sano’ya dayanan ve iş yaşamını sosyal sorumlulukla harmanlayan tipik bir İtalyan yaşam tarzıdır.

Yarısı Cesena’daki şirket merkezinde bulunan 2.000’den fazla çalışanı ve Avrupa, A.B.D., Asya, Orta Doğu, Avustralya ve Güney Amerika’daki 14 şubesiyle üretiminin %90’ını 100’ün üzerinde ülkeye ihraç eden Technogym The Wellness Company, bugüne dek dünyanın dört bir yanında 65.000’den fazla Wellness tesisi ve 200.000’ün üzerinde evi spor ekipmanlarıyla donattı.
Technogym The Wellness Company’nin Türkiye Distribütörü AVV Spor A.Ş için de yaşamın her noktasında “wellness” kavramı şirketin mottosunu oluşturuyor. 2006 yılından bu yana Technogym The Wellness Company’nin Türkiye, Türkmenistan ve KKTC distribütörlüğünü yapan AVV A.Ş., Technogym The Wellness Company distribütörleri arasında son 5 yıldır dünyada ilk 5’te yer alırken, 2016 yılında da ilk 3’e girmiştir.

AVV Spor A.Ş. 2008 yılında Türk Olimpiyat Takımı’nın ve Türkiye Voleybol Federasyonu resmi ekipman tedarikçisi olmuştur.

Technogym The Wellness Company, kardio, güç ve fonksiyonel antrenman ekipmanlarının, Technogym The Wellness Company Ekosistemi’nin sunduğu “nesnelerin interneti” adı verilen sistem ile bütünüyle birbirine entegre olmasını sağlıyor. Ekipmanların tamamı, dijital “cloud” platformu, mobil uygulamalar, egzersiz programları ve içeriklerine bağlı bulunuyor. Ayrıca bu sistem iç mekan tasarımı danışmanlığı, egzersiz, satış sonrası ve pazarlama desteği gibi hizmetleri içeriyor. Technogym The Wellness Company’in sunduğu çözüm, ev veya otellerde faydalanmak isteyen

bireysel müşterilerden güzellik tesislerine ve spalara, rehabilitasyon merkezlerine, fitness kulüplerine, kurumsal spor salonlarına ve üniversite, okul veya askeri kuruluşların spor tesislerine kadar her sektörden çok çeşitli kuruluşa hitap ediyor.

Tüm dünyada, şampiyon sporcular fiziksel kondisyonlarını Technogym The Wellness Company ile sağlıyor. Uzun yıllardır Formula 1 takımları Ferrari ve McLaren ile yakın çalışmalarını sürdüren Technogym The Wellness Company; Juventus, Milan, A.C. Milan, Ajax, Real Madrid, Paris Saint Germain ve Chelsea F.C. gibi Avrupa futbol takımlarının ve de 2000 Sidney, 2004 Atina, 2006 Torino, 2008 Pekin, 2012 Londra ve 2016 Rio, Pyeongchang 2018. olimpiyatlarında, yedi kez üst üste resmi olimpiyat ekipman tedarikçisi olmuştur.