avv-technogym-logo-sticky

2021 Fitness Trendleri

Wellness ve fitness, spor ve sağlık ürünlerinde, hizmetlerinde, teknolojilerinde ve dijital çözümlerinde dünya lideri olan Technogym, sürekli değişen ve gelişen bir sektörü tatmin edecek ürünler ve antrenman çözümleri sunmak için her zaman pazar trendleri ve müşterilerin yaşam tarzı evriminin farkında olmuştur.

Technogym tarafından fitness ve wellness dünyasında gelen dünya trendlerini anlamak için uygulanan birçok araştırma faaliyetinin yanı sıra, Technogym’in 2007’den beri Kurucu Ortağı olduğu ACSM – American College of Sports Medicine ile ortaklığı mevcuttur.

 

ACSM – American College of Sports Medicine – 2007’den beri her yıl, dünya çapında binlerce fitness ve sağlıklı yaşam uzmanının karşılaştığı, sektör ve sektörün gelişiminde etkisi olan yeni trendleri izlemek, onaylamak veya tanıtmak amacıyla “Dünya Çapında Fitness Trendleri Araştırması”nın sonuçlarını yayınlamaktadır.

Sağlıklı günler dileriz.
Technogym Türkiye

2021 Fitness Trend raporunu indirmek ve Technogym yeniliklerinden haberdar olmak için formu doldurun, raporu ve güncel bilgileri sizinle paylaşalım.