Kişiselleştirilmiş antrenman deneyimi

Yeni Excite serisi, birçok egzersiz ve eğlence seçeneğiyle her yaş veya fitness seviyesi için egzersizi daha eğlenceli ve ilham verici hale getiriyor.

TECHNOGYM LIVE

 

Technogym Live, Excite konsollarını güçlendiren yeni dijital kullanıcı arayüzüdür.

Eğlenceli ve motive edici bir şekilde, kullanıcılara egzersizi benimseme ve sonuçlara ulaşmak için antrenmanı günlük yaşamlarının bir parçası haline getirme konusunda ilham verir.

TECHNOGYM OUTDOORS

Dünyanın her yerinde antrenman yapın.

Ekstra yol kat etmeniz için size ilham verecek nefes kesici doğal yerleri keşfedin. Egzersiz yaparken doğa ve şehir manzaralarının sizi büyülemesine izin verin. Dünyanın dört bir yanında antrenman yapmamın keyfini çıkarın.

TECHNOGYM SESSIONS

 

Technogym Sessions’dan kişisel hedeflerinize göre antrenman seçin ve sanal antrenör seans boyunca size birebir rehberlik etsin. Technogym Sessions sizi cesaretlendirir ve antrenmanınıza göre değiştirmekte özgür olduğunuz yoğunluk seviyesi önerir. Hedef odaklı antrenmanlarda toplam 6 Sessions bulunur.

TECHNOGYM ROUTINES

 

Her Rutin çeşitli hareketler ve egzersizler içerir, yoğunluğu ekipman tarafından otomatik olarak ayarlanır. Eğer eğlence içeriğinden keyif alıyorsanız, ya video ile, özel Rutin ekranındaysanız ya da açılır mesajlarla adım adım rehberlik alacaksınız.

EXCITE LIVE

 

Yenilikçi tasarımı ve dijital içeriği ile Excite, eğlence ve performansı bir araya getirerek yeni nesillerin yıllarca egzersiz yapmaları için ilham aldığı bir ortam yaratıyor. Herkesin bir parçası olmak isteyeceği sürükleyici eğitim deneyimini sunmak için Excite ve Selection güç ekipmanları ile benzersiz bir aile hissi yaratın.

 

Sağlıklı Günler Dileriz

Technogym Türkiye

EXCITLE LIVE serisi hakkında bilgi almak için formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.