Technogym ile 2021’de Harekete Geçin!

Technogym ile evde geçirdiğini zamanı keyifli ve zinde geçirin. Kendinize yatırım yapın, wellness kavramını hayatınızın bir parçası haline getirin,yaşam tarzınızı yenileyin. Technogym’in size özel, son teknoloji ev tipi ekipmanları hakkında uzman ekibimizden bilgi almak için formu doldurun, en kısa zamanda sizinle iletişime geçelim.

 

Sağlıklı günler dileriz

Technogym Türkiye

Sa

Technogym Bike, Myrun, Technogym Bench ve diğer tüm Technogym ürünleri hakkında bilgi almak, evinizin konforunda antrenmana devam etmek için formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

Technogym BENCH

 

Technogym BENCH, beş çift dumbell, üç farklı direnç bandı ve üç ağırlıklı mafsalın yerleştirilmesine izin veren şık bir tasarıma ve akıllı depolama çözümlerine sahip bir üründür.

Bu aksesuar kombinasyonları, kullanıcıların gerçekten tam bir vücut çözümü sunan güç, direnç ve temel antrenmanları yapmasını sağlar.

Technogym Bench ile 200 farklı antrenman yapabilirsiniz.

Technogym MyRun

Kardiyo Antrenmanınız için

Kendi evinizde hareket etmenizi sağlayan kompakt ve sessiz koşu bandı. Technogym LIVE uygulaması ile artık dünyaca ünlü antrenörler eşliğinde, evinizin konforunda antrenman yapmak mümkün!

Technogym BIKE

 

Technogym Bike ile dünyaca ünlü antrenörlerin derslerine katılın ve sayısız kapalı alan bisiklet deneyimi yaşayın!