COVID-19 ile mücadeleye başla!

Pandemi sürecinde Technogym ürünleriniz için ekipman temizlik ve dezenfeksiyon önerilerimizi bulabilirsiniz.

 

Antrenörlük. Aidiyet Duygusu. Bağlanabilirlik.
Şimdiki zamanlar dijitalin, müşterilerinizle güçlü bir ilişki kurmadaki gücünü göstermiştir. Mywellness, müşterilerinizi aktif ve motive etmek için ve en önemlisi tesisiniz ve eğitmenlerinizle bağlantıda olmanıza yardımcı olur.

 

Tesisinizi Hazırlayın
Planlama sürecine şimdi başlayın, böylece müşterileriniz geri döndüklerinde en iyi deneyimi yaşasınlar. Uzmanlarımız size yardımcı olacak özel temizlik ve bakım yönergeleri ve kullanışlı bir kontrol listesi hazırlamıştır. Satış Sonrası ekibimiz ekstra destek ve tavsiye konusunda yardımcı olabilir.

 

Yeni Deneyimler Tasarlayın
Gözden geçirilmiş, yenilenmiş bir spor salonu düzeni, tesisinizi geliştirebilir ve müşterilerinize daha iyi bir deneyim sunabilir. Bu konuda destek almak istiyorsanız, Technogym’in profesyonel ekibi ile size yardımcı olabiliriz. Technogym İç Tasarım Danışmanlığı, müşterilerinize en iyi ve güvenli antrenman deneyimini sunmak için 2D ve 3D çizimler ile tesis tasarımında size yardımcı olabilir.

Uzman tavsiyesi
Özel web semineri dizimiz Technogym Webinar ve Wellness Talks, tesisininizi yeniden açmaya hazırlanırken ilham vermek, bilgilendirmek ve pratik tavsiyeler vermek için geliştirilmiştir. Web seminerlerimiz; ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili bilgileri, bilgi birikimini aktarmak, fitness sektöründeki ve ötesindeki uzman konuşmacılarınn fikirlerini almak ve karantina sürecinden sonra da sizi desteklemeyiamaçlamaktadır.

Çalışanlarınız ile Yeniden İletişim Kurun
Antrenman oturumları ve ekstra destek ile çalışanlarınızı hazırlayarak müşteri deneyiminizi güçlendirin. Technogym Master Trainer ekibimiz, işinizin ve müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış akıllı ekipmanlarımızı, formatlarımızı ve dijital çözümlerimizi kapsayan özel eğitim oturumu sağlayabilir.

Kişisel Antrenman İstasyonları
Fitness ekipman alanları son derece güvenlidir, çünkü ekipman her bir kullanıcı için  uygun mesafeyle kolayca ayrılmış alanları tanımlar.

 
Finansal hizmetler
Technogym finansal hizmet ortakları, yatırımınızın iş gereksinimlerinizi karşılamasını sağlamak için çeşitli profesyonel seçenekler sunar. Uzman ekibimiz, ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilmiş en iyi çözümü bulmanıza yardımcı olacaktır.

Pazarlama Danışmanlığı
Kolaylaştırılmış bir iletişim stratejisi oluşturmak, müşterilerin ilgisini çekmeye ve başarılı bir yeniden açılışa katkıda bulunmaya yardımcı olacaktır. Ürün ve çözümlerin tanıtımını desteklemek için oluşturulmuş bir dizi uzman pazarlama destek aracımız ile tanıtımınıza yardımcı oluyoruz.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

İndir [182.25 KB]

DAHA DETAYLI TAVSİYELER İÇİN SİZE ULAŞALIM