Tasarımsal açıdan evinizde harika görünecek ve en iyi sonuçları almanızı sağlayan ekipmanlarla evde antrenmanın tadını çıkarın.

Daha fazla yağsız kütle, daha yüksek metabolik hız, ilerleyen yaşlarda daha zinde olmak. Yukarıda saydıklarımız; ekipmanlarda güvenlik, dayanıklılık ve iyi görünüm arasındaki dengeyi bulmak kolay olmasa da, bugün evlerdeki antrenman alanlarını bu kadar popüler kılan avantajlardan yalnızca bazıları.

İçindeyken kendinizi iyi hissedeceğiniz, kas kütlenizi maksimumda artırabileceğiniz mekanlarda antrenman yapın. Yatırımınızı, beklentilerin ötesine geçecek şekilde tamamen test edilmiş olan ekipmanlarla güvence altına alın. Technogym’i seçin: Eviniz için güç ve stil katın.

Evinizdeki spor salonumuz için seçimimiz

MULTIPOWER

Multipower, çok çeşitli destekli egzersizler yapmanıza izin verir. Dikey bir hareketle kilitlenmiş dengelenmiş halterinin kendine has özellikleri, hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey halterciler için uygun olmasını sağlar.

UNICA

UNICA, profesyonel spor salonu ekipmanı ile aynı malzemeler kullanılarak üretilmiş çok fonksiyonlu evde kullanılabilecek kompakt bir ekipmandır. Zarif bir tasarıma sahip olan UNICA, şu anda mevcut olan en kapsamlı fiziksel antrenman ve kas güçlendirme ekipmandır.

Fiyatlara garanti, teslimat ve kurulum dahildir. Technogym tarafından kurulum, size uygun bir gün ve saatte rezerve edilir. Kurulum; ekipmanın montajını, konumlandırılmasını ve test edilmesini içerir.
  • Fiyatlara KDV dahildir.

DİĞER EKİPMANLAR

Optimal duygu, kusursuz tasarım ve bağlı deneyim ARTIS’i evinizdeki spor salonu için en iyi seçenek haline getirir.

ARTIS® – SQUAT

Özel olarak tasarlanan ARTIS® Squat, kuadriseps ve hamstrings’i eğitiyor ve geniş ayak plakası daha fazla egzersiz çeşitliliği sağlıyor.

Ev, Ofis ve Seyahat İçin Daha Fazla Güç

Hem evde hem de hareket halindeyken formunuzu koruyun: Sağlıklı Yaşam Araçları, hareket özgürlüğü ve stil bir araya getirir.

WELLNESS BALL™ TRAINING

Kinesis Personal, ev ve wellness alanları için bir tasarım ikonudur. Dayanıklılığı, koordinasyonu, esnekliği, duruş kontrolünü ve nefes kontrolünü yeniden keşfetmenizi ve iyileştirmenizi sağlar.

DAHA DETAYLI TAVSİYELER İÇİN SİZE ULAŞALIM