Wellness için pedal çevirmek, kalori yakmak ve atletik performansınızı bir üst seviyeye çıkarmak için her türlü şansınızı kullanın.

Technogym’un iç mekan bisiklet seçenekleri evde profesyonel düzeyde antrenman yapın. İster bisiklet tutkunuz olsun, ister sadece eklemleriniz üzerinde daha az baskı sağlayacak bir antrenman isteyin, size bu konuda ihtiyacınız olan her şeyi ve daha fazlasını sunabiliriz. Uzun mesafeleri pedallamaya ve en yüksek dağlara tırmanmaya hazır olun.

Bisikletlerimiz size en gerçekçi deneyimi yaşatabilir ve sonsuz eğlence seçenekleriyle motivasyonunuza yardımcı olabilir. Atletik performansınızı artırmak istiyorsanız, profesyoneller için tasarlanan en iyi iç mekan bisikleti SKILLBIKE ile iç mekanda gerçek bisiklet sürme keyfini yaşayın. Şimdi, yeni yollar keşfetmeye başlayın.

recline-personal

RECLINE PERSONEL

Recline Personal, yatay bir bisikletten daha fazlasıdır. Profesyonel spor salonu ekipmanlarından mükemmel biyomekaniği ve kişiselleştirilmiş eğlenceyi UNITY konsolu ile birleştiren gerçek bir eser olup, tümü Antonio Citterio’nun özel tasarımında birleşmiştir.

bike-forma

BIKE FORMA

Bike Forma, herkesin ihtiyacına uyacak üç antrenman pozisyonu sunar: standart, şehir bisikleti ve yarış. Yerleşik dirsek destekleri, yarış pozisyonunda sürüş konforunuzu arttırır.

Size en uygun olanı seçin!

DAHA DETAYLI TAVSİYELER İÇİN SİZE ULAŞALIM