ARTIS® SERİSİ

Artis Serisi; yalın tasarımı, bağlanılabilirlik, sürdürülebilirlik ve yaşattığı akıcı hareket deneyimi ile sporun sanat ile buluştuğu eşsiz bir ekipman serisidir. Artis Serisi, üstün özellikleri sayesinde antrenman deneyimini yeniden tanımlıyor.
artis-page-image-01

Hareket Halindeki Sanat

Bağlanabilirlik, sürdürülebilirlik, yalın tasarım ve hareket hissini birleştiren çığır açan bir antrenman deneyimi sunan Artis Serisi, 25 kardiyo ve güç ekipmanından oluşan entegre bir koleksiyonudur.

YENİ ELMAS SİYAHI RENK

Çerçevesiz geometrinin yalın ve geniş çizgileri, zaten ikonik olan Karbon Grisi renk seçeneğine alternatif olan yeni Elmas Siyahı (Diamond Black) rengi ile, zarif formlar ve pürüzsüz yüzeyler oluşturuyor.

artis-page-image-02

YENİ UNITY™ 3.0 CONNECTED KARDİYO KONSOLU

Android’in güçlü konsolu, Wi-Fi® ve Bluetooth® bağlantısı ve yeni ilgi çekici antrenmanlar ve yarışlar sayesinde antrenman deneyimini daha basit ve eğlenceli hale getiriyor.

artis_unity3

YENİ UNITY™ MINI CONNECTED GÜÇ EKİPMANLARI ARAYÜZÜ

Güç antremanları için yeni sanal antrenör size gelişmiş atrenman rehberliği ve sonuçlarınızı en üst düzeye çıkarmak için gerçek zamanlı geri bildirim sağlar. Tüm veriler otomatik olarak izlenir ve Mywellness hesabınıza kaydedilir.

artis_unity3
artis-page-image-02

ARTIS® Run

Artis Run, koşu ergonomisini UNITY ™ ile birleştiren, kişiselleştirilmiş bir antrenman deneyimi sunan ve yenilikçi dijital arayüzü olan koşu bandı teknolojisinde noktadır.

ARTIS® Chest Press

Özel olarak tasarlanan Artis Chest Press, göğüs ve kol kaslarında güvenli ve etkili bir şekilde güç sağlar. Tutma kolları, yükü eşit olarak dağıtmak ve simetrik konumlandırmayı sağlamak için tasarlanmıştır.

artis-page-image-03
artis-page-image-04

ARTIS® Climb

Artis Climb, merdiven çıkma antrenmanını sonsuza dek değiştirecek ve en yeni tasarımı sayesinde amatörler ve profesyoneller için antrenman çeşitliliği sağlar.

ARTIS SERİSİNİN BENZERSİZ ÖZELLİKLERİ

artis-page-image-05

Kusursuz tasarım

ARTIS tasarımı sayesinde, ekipmanı mobilyalarla birleştirerek mekanların tanımlanabileceği yeni bir konsepte ilham vererek güven ve özgürlük uyandıran bir ortam yaratır.

Benzersiz çerçevesiz geometrisi, duyulara hitap eder ve kullanıcılarınızın doğal hareketlerine devam etmelerini ve sessiz bir ortamda rahat hissetmelerini sağlayacaktır.

artis-page-image-06

Bağlanabilirlik

ARTIS, wellness hedeflerine ulaşmak için kullanıcı motivasyonunu artırarak, etkileşimli deneyimler ve özelleştirilmiş sonsuz sayıda antrenman programına erişim sağlayan mywellness cloud tabanlı platformda bir araya getirilen ilk seridir.

artis-page-image-07

Sürdürülebilirlik

ARTIS serisi, doğrudan kullanıcı gücü ile çalışan entegre bir ekranı olan ilk güç antrenman ekipmanını içerir.

Ayrıca ARTIS kardiyo serisi ürünleri, insan enerjisini toplayabilir ve tesisten gerçek zamanlı olarak tekrar kullanılmak üzere şebekeye geri iletebilir.

artis-page-image-08

His

Technogym Bilimsel Araştırma Departmanı tarafından geliştirilen ARTIS, en yüksek ergonomik ve biyomekanik standartlara uygun tasarlanmıştır. Sadece doğal vücut hareketlerini çoğaltmakla kalmaz, aynı zamanda antrenmanı saf bir zevke dönüştüren bu eşsiz hissi yeniden yaratır.

DAHA DETAYLI TAVSİYELER İÇİN SİZE ULAŞALIM